Hakkımızda

Hakkımızda

Dünya standartlarında bir Wellness Yönetim Yazılımı olan FLYBY, spor salonları, SPA’lar, stüdyolar, su parkları ve golf tesisleri gibi işletmelerde işletmenin datasını en iyi şekilde takip eder ve yönetir. FLYBY, işletmedeki performans ve verimliliği artırır. FLYBY bugün 20 ülkede 400’ün üzerinde kulüp tarafından kullanılmaktadır. FLYBY, bir Senkron Tech şirketidir.

Kurumsal Değerler

Ekosistemde oluşan dataların organize edilmesi ve etkin kullanımı konusunda, farklı perspektiflerden bakarak yönetimin etkin hale gelmesi için kafa yoruyoruz.

Teknolojik servislerin yanında, kullanıcıların ihtiyaçlarını ve sorunlarını hızlıca çözmek için müşterilerimize üst düzey destek sağlarız.

Kullanıcı davranışlarının değişmesi veya yeni ihtiyaçların oluşması durumunda, hızlıca uyum sağlayarak; yenilikçi aksiyonlar alırız.

FLYBY, Senkron Tech’in genlerinden gelen inovasyon beslenir. Kategorideki ilkleri hayata geçirmek için araştırma ve geliştirme faaliyetlerine sürekli devam eder.

Felsefemiz

Track to improve​

FLYBY, datanın takibi odaklı yönetim modelinin inovasyonla gelişmesiyle, müşterilerin sürekli gelişimine katkıda bulunur.

.01

FLYBY, etkin yönetim kabiliyeti ve müşteri desteği sağlayarak, büyüme yolculuğunda doğru kararlar alınmasına temel oluşturur.

.02

FLYBY, müşterilerinin içinde bulundukları rekabette güçlü olmalarını ve kalmalarını sağlar.​

.03

Ücretsiz Demo Talebi İçin Hemen Bize Ulaşın!

    This site is registered on wpml.org as a development site.