Basın Bültenleri

Basın Bültenleri

FLYBY VE FLYBY TRACKER DÜNYANIN EN BÜYÜK FITNESS VE SAĞLIK FUARI FIBO’DA YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Almanya’nın Köln şehrinde 13-16 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek dünyanın en büyük fitness ve sağlık fuarı FIBO’da, yerli teknoloji şirketi Senkron Tech 2 global markasıyla yer alıyor. 4 gün boyunca sürecek fuarda, Senkron Tech tarafından geliştirilen fitness yönetim yazılımı FLYBY ve para kazandıran havlu takip sistemi FLYBY Tracker sergileniyor

YERLİ HAVLU TAKİP SİSTEMİ HAVLUMAT İLE OTELLERDEKİ HAVLU KAYIPLARININ ÖNÜNE GEÇİLİYOR

Her yıl fitness salonlarından otellere kadar misafir ve üyelerine havlu temini sağlayan işletmeler, kaybolan ya da çalınan havlular nedeniyle binlerce liraya varan maddi kayıplar yaşıyor. Senkron Yazılım tarafından geliştirilen yerli havlu takip sistemi Havlumat, özellikle yaz aylarında turizm sektöründe artan havlu kullanımını daha hijyenik hale getirirken havlu kayıplarının da önüne geçiyor.

15 ÜLKEDE 400’DEN FAZLA WELLNESS KULÜBÜNÜN DİJİTAL DÖNÜŞÜMDE DESTEKÇİSİ LAPİS

Lapis, sektördeki 25 yıllık tecrübesiyle fitness merkezleri, oteller, SPA işletmeleri, yoga ve antrenman stüdyoları ile su parklarının yönetimi için güçlü araçlar ve raporlar sağlayarak wellness sektörünün dijitalleşme yolculuğunu destekliyor.

YERLİ HAVLU TAKİP SİSTEMİ HAVLUMAT ALMANYA’DAKİ FITNESS VE SPOR FUARI FIBO’DA YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

İki yıllık aranın ardından Almanya’nın Köln şehrinde 7-10 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek dünyanın en büyük fitness ve sağlık fuarı FIBO’da, yerli yazılım şirketi Senkron Yazılım 2 global markasıyla yer alıyor.

This site is registered on wpml.org as a development site.